12 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (50) 323-56-92
+380 (50) 358-54-55
+380 (50) 323-56-92
ТОВ "ВТ ЕКОТЕХНОЛОГІЇ"

Засоби для промивки систем опалення, водопостачання та кондиціонування

З моменту початку роботи любої системи опалення починається утворення відкладень на стінках труб, радіаторів, теплообмінниках котлів та інших приладах. З часом це приводити до зниження тепловіддачі радіаторів, збільшення споживання палива котлом та порушується гідравлічна схема системи опалення. Так, наприклад, утворення шару накипу товщиною 1 мм призводить до збільшення споживання палива на 15%. А системи, що не обслуговувались на протязі біля 10 років, мають відкладення, що майже на 50% зменшують прохід для подачі теплоносія. Утворення накипу в теплообмінниках котлів призводить до їх перегрівання та зменшення рядок служби.

Тому регулярна промивка є є невід'ємною частиною ефективного функціонування системи опалення та обладнання.

Наразі існує декілька методів очищення систем, однак зупинимося на двох з них: гідропневмодінамічному та хімічному. Об'єднання єднуючою рисою цих методів є ті, що смороду дозволяють здійснити прочищення системи з мінімальним втручанням у її конструкцію та не несуть загрози пошкодження системи. Гідропневмодінамічний метод найбільш ефективно дозволяє видалити механічні відкладення та частину накипу. Використовування хімічного методу дозволяє повністю очистити систему від накипу. Альо більш ефективним буде комплексне використання цих двох методів, що дозволяє знизити час промивки та кількість використаного засобу для хімічної промивки, що в підсумку зменшує вартість робіт по промивці.

З урахуванням того , що кожна система опалення в якійсь мірі, є унікальною, то і типи відкладень в різних системах будуть відрізнятись як за механічному так і по хімічному складу. Тому для кожного випадку розробляється індивідуальна схема промивки та підбирається необхідна промивочна суміш.

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner